Twój koszyk

obserwuj nas

O NAS

Zachwycające wzory, nieoczywisty dobór kolorów i pasja do tworzenia rzeczy wyjątkowych. Taka jest MUMLA. Pełna swobody, radości z przebywania z bliskimi i pięknych chwil w przyjemnym otoczeniu.

To, co nas wyróżnia to indywidualizm. Tworzymy rzeczy niepowtarzalne. Wszystkie wzory i tkaniny to efekt naszych przemyśleń, prób i wyborów. Zamiast masowej produkcji, starannie wybieramy to, w czym sami czulibyśmy się najlepiej. Nasze produkty są uniwersalne. Chcemy, by każdy, bez względu na wiek czy płeć, poczuł, że otrzymał od nas to, co najlepsze. By każdy nasz produkt wprawiał w dobry nastrój. Wasze dobre samopoczucie to nasz powód do radości. Wierzymy, że domowa codzienność może być wyjątkowa i chcemy się tą ideą dzielić z innymi.

ZESPÓŁ

MUMLA to nie tylko projekt, to przede wszystkim ludzie. Mamy wspaniały zespół, który każdego dnia z energią i zapałem rozwija coraz to nowe pomysły. To kilka osób pracujących na to, by MUMLA spełniała Wasze marzenia:

KAROLINA

Z zawodu inżynier, z zamiłowania estetka, fanka prostego wzornictwa. Niepoprawna optymistka, będąca mamą trójki dzieci – MUMLI, Tosia i Heleny. Porzuciła pracę w korporacji na rzecz realizowania swoich pasji. Nieustająco szuka inspiracji w otaczającej rzeczywistości, a każdy przedmiot czy tkanina może stać się dla niej pretekstem do stworzenia czegoś wyjątkowego.

ULUBIONA POŚCIEL KAROLINY

ASIA

Praktykująca ilustratorka i stylistka wnętrz. Uwielbia podróże, zwłaszcza kulinarne. Fascynuje ją design i wzornictwo lat .60, co starannie przemyca w swoich projektach. W MUMLI odpowiada za to, by nieustannie zachwycać Was nowymi wzorami.

ULUBIONA POŚCIEL ASI

MARTA

Psycholożka i graficzka, która uwielbia Skandynawię. Kiedy akurat się nie uczy, podróżuje – najchętniej rowerem, na północ. Nie dla niej etat za biurkiem. Spełnia się w różnorodnych projektach kulturalnych… i tworzeniu pięknych wzorów dla MUMLI.

ULUBIONA POŚCIEL MARTY

MAGDA

Najmłodszy (wiekiem i stażem) członek zespołu. Wkrótce napisze o sobie kilka słów :)

ULUBIONA POŚCIEL MAGDY

WIKTORIA

Z zawodu polonistka, z pasji: specjalistka od social mediów. Jej życiowe motto: "wszystkiego trzeba w życiu spróbować". Najbardziej na świecie kocha książki, pizzę i styl retro. Typowa Zosia Samosia: przybije gwoździe, złoży półkę, a potem uszyje coś na maszynie. W MUMLI to właśnie ona siedzi po drugiej stronie Facebooka i pisze dla Was na blogu.

ULUBIONA POŚCIEL WIKTORII

DLACZEGO MUMLA

poznaj naszą receptę na wyjątkowe pościele

wysokogatunkowa
bawełna

polski
produkt

precyzyjne
wykonanie

oryginalne
wzornictwo

JAKOŚĆ

W MUMLI stawiamy przede wszystkim na jakość. Począwszy od wyboru tkanin, poprzez staranne wykonanie, na eleganckim sposobie pakowania kończąc. Chcemy, by nasze produkty wyróżniały się od innych, dlatego dbamy o każdy ich detal.

Produkcja naszych tkanin przebiega zgodnie z restrykcyjnymi standardami certyfikacji Oeko-Tex. Certyfikat jest gwarancją, że do ich wykonania nie zostały użyte żadne substancje szkodliwe dla zdrowia.

Pilnujemy, by każdy element został precyzyjnie uszyty i wykończony. Dbamy, by to, co oferuje MUMLA, spełniało wszystkie Wasze oczekiwania
i mogło służyć Wam jak najdłużej.

certyfikat Oeko-Tex

Newsletter

Dla każdego 20zł na start, dostęp do wyjątkowych ofert i promocji oraz ekspresowa wysyłka.

dostawa tylko 10 zł

14-dniowe prawo zwrotu

wysyłka w 24 godziny

ozdobne opakowanie